FIT BODY
משלוח חינם תוך יום עסקים אחד באזור המרכז
שייקר מקצועי מתנה בקניית אבקת חלבון או גיינר
מחירים מוזלים ומבצעים בלעדיים באתר

אבקות חלבון דיימטייז, גיינרים דיימטייז ותוספי תזונה לספורטאים

 • חומצות אמינו הם אבני הבניין של השריר ומצויים בחלבון. בעזרת תוסף BCAA זה תוכלו לקבל אספקת חומצות חיוניות אלו ישירות לשריר ובכך למנוע פירוק שריר באימון מומשך או במשך היום.
  ₪ 150.00
 • אבקה המעניקה אנרגיה לפני אימון ומשפרת את זרימת הדם לשריר. האבקה מכילה חומריים טבעיים כגון קפאין, תה ירוק ודובדבן.
  ₪ 199.00
 • עלית פיוז'ן משאיר את גופך אנאבולי ואנרגטי סביב השעון בעזרת 7 סוגי חלבון שונים החל מחלבון מי גבינה בספיגה מהירה ועד חלבון קזאין בשחרור איטי. הפיוז׳ן מכיל בנוסף ל 23 גרם חלבון גם שרשרת שומנים איכותיים שנקראים CLA אשר הוכחו שעוזרים להפחית שומן בגוף וחומצות שומן MCT אשר אינן נאגרות בגוף ומנוצלות כאנרגיה זמינה.
  ₪ 375.00
 • מכילה 100% חלבון מבודד איזולייט, אבקה משובחת ואיכותית במיוחד, נקייה מפחמימות ושומנים כך שבמנת הגשה מתקבל חלבון ברמה גבוהה וללא תוספות לא רצויות. מוצר זה אפילו אינו מכיל גלוטן ולקטוז. חלבון מסוג מיי גבינה איזולייט אשר נחשב לאיכותי ביותר נספג במהירות שיא בגוף כך שהוא יכול לספק לגופך תזונה מהירה לאחר אימון על מנת להתחיל את תהליך בניית השריר במהירות שיא.
  ₪ 440.00
 • עלית קזאין משחרר לגופך חלבון באיטיות על מנת שלא להגיע לפירוק שריר לאחר זמן רב ללא תזונה מספקת, עלית קזאין מתאים בעיקר לפני השינה ובין ארוחות והוא מספק בקיעות ובאיטיות 100% חלבון קזאין מיסילרי בסינון קר למניעת פגיעה באיכותו ובכך מאפשר לגופך להתאושש גם במנוחה ארוכה.
  ₪ 395.00
 • גיינר זה מיועד לעלייה מהירה במשקל גם לאלה שמתקשים במשימה, הגיינר מכיל 1300 קלוריות במנת הגשה מתוכם 52 גרם חלבון ו252 גרם פחמימות אשר יגרמו לתהליך אנאבולי אשר יביא לגדילה משמעותית. בנוסף האבקה מכילה ויטמנים, מינרלים, חומצות אמינו חיוניות, קיראטין וגלוטמין אשר יסייעו לבניית שריר מאסיבית.
  ₪ 270.00
 • עלית מאס גיינר הוא גיינר עתיר חלבון שתוכנן בקפידה על מנת לאפשר עלייה נקייה במסה ללא שומנים מיותרים על הדרך. בכל מנת הגשה 600 קלוריות שמתוכן 55 גרם חלבון, 77 גרם פחמימות מורכבות, פחות מגרם סוכר, ורק 6 גרם שומן. הגיינר בנוסף לערכים התזונתיים המצויינים מספק ויטמנים ומינרלים החיוניים לגדילה ופיתוח שריר. צריכת גיינר זה ייצור סביבה אנאבולית אשר תעזור לגופך להתאושש מהר יותר וטוב יותר לאימון הבא.
  ₪ 450.00
 • אבקת חלבון עלית גורמה מאופיינת במגוון סוגי החלבון שהיא מכילה, החל מחלבונים בספיגה מהירה (מי גבינה) ועד חלבונים בספיגה איטת (מישלר קזאין), היתרונות בתשלובת חלבונים זאת שגופך מקבל אספקת חלבון מרגע לקיחת המנה ועד 8 שעות לאחר מכן, האבקה מתאימה במיוחד בין ארוחות, וניתן גם לצרוך אותה גם לפני שינה וגם לאחר אימון.
  ₪ 340.00
 • אבקת חלבון מיי גבינה איכותית במיוחד, המיועדת בעיקר לצריכה לאחר אימונים על מנת לאפשר למתאמנים אשר רוצים לזרז את קצב ההתאוששות, הנוסחא החדשה של דיימטייז עם טעמים חדשים וערכים תזונתיים גבוהים המאפשרים עליה נקייה במסת שריר ללא שומנים מיותרים וללא פחמימות.
  ₪ 350.00
 • אריזת חיסכון! גיינר זה מיועד לעלייה מהירה במשקל גם לאלה שמתקשים במשימה, הגיינר מכיל 1300 קלוריות במנת הגשה מתוכם 52 גרם חלבון ו252 גרם פחמימות אשר יגרמו לתהליך אנאבולי אשר יביא לגדילה משמעותית. בנוסף האבקה מכילה ויטמנים, מינרלים, חומצות אמינו חיוניות, קיראטין וגלוטמין אשר יסייעו לבניית שריר מאסיבית.
  ₪ 400.00
 • שייקר מקצועי לעירבוב כל אבקות תוספי התזונה השונים, קפיץ הנירוסטה שנמצא בתוך השייקר מסייע בפירוק האבקה והגושים לנוזל חלק לשתייה. השייקר מסיבי וחזק המחזיק לאורך שנים והקפיץ אינו צובר לכלוך מאחר והוא עשוי מנירוסטה אשר אינה מתלכלכת.
  ₪ 19.90
 • אריזת חיסכון! אבקת חלבון מיי גבינה איכותית במיוחד, המיועדת בעיקר לצריכה לאחר אימונים על מנת לאפשר למתאמנים אשר רוצים לזרז את קצב ההתאוששות, הנוסחא החדשה של דיימטייז עם טעמים חדשים וערכים תזונתיים גבוהים המאפשרים עליה נקייה במסת שריר ללא שומנים מיותרים וללא פחמימות.
  ₪ 670.00
 • BCAA - חומצות אמינו חיוניות, שמטרתן לשמור על מסת השריר, לשפר ביצועי סיבולת ולעכב מצב קטאבולי של פירוק שריר. חומצות אלו מהוות את אבני הבניין של השריר והן מצויות באופן טבעי בחלבון שאנו צורכים. ע"י צריכת BCAA בזמנים הנכונים ניתן לקבל תוצאות טובות יותר ולהגיע לאימון ממושך יותר.
  ₪ 229.00
 • גלוטמין הינה חומצת אמינו הבודדת הנפוצה ביותר באופן טבעי בשריר. היא מסייעת בגדלת נפח תא השריר ותפוקת הורמון גדילה טבעי אשר מאפשרים להגברת קצב פיתוח השרירים לאחר אימון אנאירובי.
  ₪ 249.00
 • קריאטין מונוהידראט הוא מטבולי טבעי אשר נמצא ברקמת שריר אדום. לפעולתו תפקיד חיוני בהמרצת רקמת שריר ושיפור ביצועים אתלטיים, קריאטין עשוי לסייע להגביר את מומנט שריר (כוח), לשפר את כושר סיבולת, לעכב את העייפות ולעזור לסיבי שריר חילופי כוח מוגברים. המרכיב היחיד ב דיימטייז קריאטין הוא קריאטין מונוהידראט 100% טהור. קריאטין מונוהידראט טהור משפר את ביצועי השרירים בזמן פעילות בעצימות גבוהה, כגון הרמת משקולות, ריצה וכל פעילות אירובית או אנאירובי אחרת. Dymatize משתמשת רק באיכות הגבוהה ביותר על מנת לספק ייצור מקסימלי של אנרגיה בשרירים. Dymatize קריאטין מונוהידראט מיוצר תוך שימוש רק בטכניקות המתקדמות ביותר והתואמות לפורמולה המולקולרית הבינלאומי המחמירה.
  ₪ 239.00
תהליך הייצור הקפדני של מוצרי דיימטייז מורכב משלבים רבים המבטיחים איכות מקסימלית. התוספים מיוצרים מתחילת תהליך הייצור ועד סופו במפעל החברה בניגוד לחברות אחרות. חומרי הגלם למוצרים נבדקים לפני הכנסתם לקו הייצור פעמים רבות למשך מספר ימים. טעמי התוספים מתוכננים ע"י החברה בקפדנות רבה, הרכבת הערכים התזונתיים של המוצר נעשים במפעל וגם אריזת המוצר הסופית ואחסונו לפני משלוח נעשים בחברה על מנת להבטיח איכות מקסימלית מתחילת הייצור ועד לצרכן הסופי. buildupperchest.com
תטא הילינג שיטת טיפול מומלצת

2022 FITBODY © כל הזכויות שמורות
מאמרים - חדשות
נבנה ע"י הירו HERO